Wysyłka towaru


Zamawiając produkty w sklepie internetowym CADvantage, macie Państwo do wyboru kilka opcji wysyłki. Jest ona jednak uzależniona od tego, czy kupowany Towar jest w wersji elektronicznej (E-book) czy papierowej.

Przedpłata

Zamawiający wybierając opcję przedpłaty może wybrać płatność natychmiastową PayU lub przelew tradycyjny na podany rachunek bankowy. Na życzenie wystawiana jest faktura Proforma.
W przypadku nie uregulowania płatności przez klienta w terminie 3 dni od złożenia zamówienia, zamówienie to zostanie anulowane.

W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zmiany czasu realizacji zamówień. O zmianie klient zostanie bezzwłocznie poinformowany drogą mailową.

 

Za pobraniem

Wybierając płatność „za pobraniem” w momencie otrzymania zamówienia, następuje jego realizacja.

Uwaga! Zamawiający, który wybiera taką formę płatności, zobowiązany jest do odbioru przesyłki. W przypadku, kiedy paczka nie zostanie odebrana w ciągu dwóch tygodni awizowania, następuje zwrot do nadawcy. Zamawiający zostanie wówczas obciążony kosztami dostawy, zwrotu oraz magazynowania.

 

Jeżeli adresem dostawy jest adres firmowy, należy koniecznie podać oprócz imienia i nazwiska nazwę firmy.

Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze w ciągu 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie lub od chwili złożenia zamówienia (przy płatności „za pobraniem”).

W uzasadnionych przypadkach firma CADvantage może odmówić realizacji zamówienia.

Wysyłka

Zamawiający podczas wypełniania formularza wybiera formę dostawy. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. Koszty dostawy zgodne z cennikiem podczas składania zamówienia.

Adres dostawy powinien być podany w rzetelny sposób. Jeżeli w adresie są błędy lub pod podanym adresem odbiorca jest nieosiągalny lub z innych przyczyn przesyłka nie może być doręczona, następuje zwrot do nadawcy. Powtórne wysłanie będzie możliwe po powiększeniu pierwotnej kwoty o koszt zwrotu oraz ponownego wysłania.

 

 Produkt  Metoda płatności  Czas realizacji  Koszty dostawy Wysyłka
 Książka papierowa  Pobranie  Max. 48 h od złożenia zamówienia. Gwarantowany czas dostawy to 3 dni robocze.  + 14zł Pocztex Kurier 48
   Przedpłata  Max. 48 od zaksięgowania płatności   w przypadku przelewu bankowego lub max. 48 h od złożenia zamówienia w przypadku płatności PayU. Gwarantowany czas dostawy to 2 dni robocze. + 10zł Pocztex Kurier 48
 E-book  Przedpłata Max. 48 od zaksięgowania płatności w przypadku przelewu bankowego lub max. 48 h od złożenia zamówienia w przypadku płatności PayU.  Darmowa

 

(produkt dostępny do pobrania online)

 Brak
 Książka papierowa  Pobranie  Max. 48 h od złożenia zamówienia. Gwarantowany czas dostawy to 3 dni robocze.  + 12zł Paczkomaty InPost Pobranie
   Przedpłata  Max. 48 od zaksięgowania płatności   w przypadku przelewu bankowego lub max. 48 h od złożenia zamówienia w przypadku płatności PayU. Gwarantowany czas dostawy to 2 dni robocze. + 10zł Paczkomaty InPost Przedpłata

UWAGA. Jeżeli Klient dokona jednoczesnego zakupu książek/ki papierowej oraz elektronicznej E-book wybierając opcję płatności za pobraniem, pliki E-booków zostaną udostępnione dopiero po zaksięgowaniu płatności.

 

Wszystkie pytania oraz uwagi prosimy kierować na adres e-mail: podreczniki@cadvantage.pl